fbpx
Kontakt
DeSoft Racibórz


E-mail

Wyślij do nas zapytanie, chętnie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.


Telefon

Zadzwoń i zamów nasze usługi bądź dowiedz się więcej na temat naszej oferty.


Lokalizacja

Działamy na terenie Raciborza, Wodzisławia Śląskiego, Rybnika i okolic. Zapraszamy

JivositeKontakt

Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

Oferujemy kompleksowe usługi IT dla firm

Wykonujemy strony www, sklepy internetowe- estetyczne i nowoczesne. Zaopiekujemy się już istniejącymi stronami, serwisami internetowymi. Oferujemy pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google.pl co z pewnością przyczyni się do zwiększenia popularności i zauważalności oferty w Internecie.
Zaprojektujemy logo firmy, wykonamy profesjonalny projekt graficzny plakatu, ulotki, wizytówki, zajmiemy się składem gazetki, wykonamy baner czy nadruk na gadżetach reklamowych. Oferujemy również zaprojektowanie szablonów Allegro oraz banerów reklamowych, internetowych.
Oferujemy stałą obsługę informatyczną firm. Zajmiemy się konfiguracją sprzętu, doborem oprogramowania lub zaadaptowaniem istniejącego do potrzeb firmy. Zaprojektujemy sieć komputerową i skonfigurujemy sprzęt: komputery, routery, drukarki, kasy fiskalne, wagi elektroniczne, kolektory danych i wiele innych potrzebnych do codziennej pracy firmy.
W obecnych czasach aby ułatwić sobie pracę istnieje wiele różnego rodzaju rozwiązań informatycznych. Odpowiedni program magazynowy z profesjonalnie prowadzoną obsługą bazy towarowej jest niesamowitą bazą informacji w każdej firmie. Raporty sprzedażowe, prognozowanie sprzedaży, ewidencja dokumentów kasowych czy elektroniczne dokumenty.