Przejdź do treści
Wycena pozycjonowania strony nic Cię nie kosztuje. Możesz tylko zyskać.
Prestiż marki. Zainteresowanie i popularność oferty.
Wyprzedzisz konkrecję.
Rozwój i sukces w biznesie.
wiele innych...
Leave this field blank

Pozyskuj nowych klientów

Internet to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów. Pomagamy w pełnym wykorzystaniu jego możliwości.

01. Ruch organiczny z Google

Twoja strona będzie wysoko w wynikach wyszukiwania Google, a co za tym idzie zyska prestiż i zwiększy się jej potencjał sprzedażowy.

02. Rozpoznawalność marki

Popularność, rozpoznawalność, pozytywne opinie w internecie jest tym na czym każdemu najbardziej zależy. Najważniejsze to być zawsze w czołówce wyprzedzając konkurencję.

03. Niski koszt reklamy

Podstawą każdej działalności jest odpowiednia reklama. Pozycjonowanie można nazwać reklamą w internecie, która jest najefektowniejszą i relatywnie tanią formą dotarcia do klienta.

Co zyskasz współpracując z nami?

Wysokie pozycje w Google

Zadbamy o to aby Twoja strona była w czołówce wyników wyszukiwań w Google. Dzięki temu zdobywasz prestiż i zaufanie klientów już na starcie.

Niski koszt promocji firmy

Zainteresowanie Twoją ofertą, dzięki organicznym wynikom wyszukiwania to najskuteczniejsze i najtańsze źródło pozyskiwania klientów.

Fachowe i bezpieczne pozycjonowanie

Szczegółowo przygotowujemy strategię działania. Analizujemy, optymalizujemy, linkujemy kontrolujemy wyniki, raportujemy.

Opinie

Mamy to szczęście, że nasi klienci są wymagający.
Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni, gdyż możemy nieustannie się rozwijać.

img-2

Bardzo dobra współpraca. Praca wykonywana przez firmę Desoft na wysokim poziomie, co przekłada się na szybki rezultat jeśli chodzi o widoczność i jakość sklepu internetowego. Z naszej strony polecamy firmę Desoft.

Michał N.
img-3

Profesjonalne podejście do realizacji wymagań klienta, dobra wiedza i doradztwo. Firma godna polecenia pod względem swojej fachowości, doskonałości oraz czasu realizacji a to wszystko za rozsądną cenę.

Piotr
Klient
img-4

Firma Desoft zaprojektowała i wykonała stronę internetową mojej firmy. Współpraca układała się pomyślnie na każdym etapie zlecenia. Wysoka jakość usług i fachowa obsługa. Polecam.

Marek B.
INSTAL MARK

Jak działamy?

Nasze strategie i praca nad sukcesem naszym klientów poparte są wieloletnim doświadczeniem oraz ciągły rozwojem i podążaniem za wymaganiami Google.

Przygotowanie strategii
Zbadanie rynku i trendów, dobór odpowiednich słów kluczowych, wykonujemy audyt strony i przychodzimy do działania.
SEO i pozycjonowanie strony
Optymalizacja strony pod kontem SEO, zdobywanie odpowiednich i wartościowych linków. Generowanie ruchu na stronie.
Analiza i raportowanie
Kontrola wyników wyszukiwania oraz ciągła praca nad utrzymaniem optymalnych pozycji strony. Raportowanie wyników pozycji strony.